Przejdź do zawartość forum

Budżet Domowy

Budżet Domowy i Finanse Osobiste

Nie jesteś zalogowany. Musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nowe forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką budżetu domowego i finansów osobistych. Możesz wziąć udział w tym forum bez rejestracji stałego profilu. Wybierz forum na których chciał(a)byś podzielić się czymś z innymi użytkownikami i naciśnij Nowy Temat. Teraz Budżet Domowy jest również dostępny na Facebook, jeżeli wolisz utrzymywać z nami kontakt w ten sposób.


Budżet Domowy

Domowe finanse

Fora w tej kategorii wraz ze szczegółami wątków, postów, ostatni post

Konkursy BudzetDomowy.pl

Szukamy najciekawszych pomysłów na oszczędzanie. Napisz artykuł o tym jak wygląda oszczędzanie w Twoim domowym budżecie. Konkurs jest otwarty, nie wymaga rejestracji czy zgody na żadne warunki. Autor(ka) najlepszego artykuły wygrywa nagordę w wysokości 100zł. Rozstrzygnięcie konkursu 30 marca 2009.

Porady finansowe

Masz pytanie lub problem ze swoim domowym budżetem? Chciałbyś zaoszczędzić lub wybrnąć z trudnej sytuacji. Oferujemy darmowe i zupełnie anonimowe porady finansowe. Możesz poprosić naszych ekspertów o pomoc.

Oszczędzanie

Domowe sposoby na oszczędzanie pieniędzy. Ciekawe oferty i sposoby na ograniczanie wydatków w każdym domu. Napisz o swoich doświadczeniach, podziel się ciekawymi informacjami z innymi.

Planowanie budżetu

Opowiedz o metodach planowania budżetu domowego w Twoim domu. Podziel się z użytkownikami ciekawymi pomysłami, opisz trudności jakie napotykasz, napisz jak je rozwiązujesz. Historie tych którym się udało i którzy próbują ponownie.

Spłacanie długów

Spłacanie długów, czyli historie i porady na temat kredytów które wymknęły się spod kontroli. Związane z ryzykiem prowadzenia biznesu, niespodziewanych rozwodów, problemów finansowych wynikających z trudnej sytuacji osobistej.

Spłacanie kredytów

Doświadczenia w spłacaniu kredytów. Przewalutowania kredytów hipotecznych, kredyty konsolidacyjne. Dobre rady dla tych którzy chcą pozbyc się kredytu wcześniej oraz dla tych którzy obawiają się trudności ze spłatą.

Oszczędzanie na transporcie

Najlepsze sposoby na oszczędzanie na transporcie. Znajdź ciekawe sposoby na oszczędzenie nawet połowy wydatków na paliwo i codzienną podróż do pracy. Podziel się z innymi swoimi obserwacjami na temat kosztów transportu publicznego i kosztu paliwa.

Oszczędzanie na telefonach

Porównanie ofert telefonii stacjonarnej, komórkowej, jak również Internetu. Ciekawe oferty i usługi które mogą zaoszczędzic wydatki na komunikacji z innymi. Nowości na rynku telekomunikacyjnym, zmiany w cennikach oraz promocje.

Oszczędzanie wody

Najnowsze sposoby i techniki pozwalające na oszczędzaniu wody. Informacje o produktach, rozwiązaniach, jak również najzwyklejszych poradach pozwalających zaoszczędzic zużycie wody w każdym gospodarstwie domowym.

Oszczędzanie na ogrzewaniu

Domowe porady oszczędzania energii elektrycznej i ciepła w domach i mieszkaniach. Podziel się informacją o Twoich metodach oszczędzania energii, stosowanych rozwiązaniach i produktach, jak również codziennych poradach.

  • 0 wątków
  • 0 postów
  • Nigdy

Oszczędzanie energii elektrycznej

Domowe porady oszczędzania energii elektrycznej i ciepła w domach i mieszkaniach. Podziel się informacją o Twoich metodach oszczędzania energii, stosowanych rozwiązaniach i produktach, jak również codziennych poradach.

Porady użytkowe

Fora w tej kategorii wraz ze szczegółami wątków, postów, ostatni post

Pytania dotyczące programu

Jeżeli nie jesteś pewny(a) jak działa wybrana funkcja programu, nie wiesz jak korzystac z programu lub funkcjonalności. Chcesz upewnic się że dobrze interpretujesz informacje z podsumowań, raportów lub wykresów - zadaj pytanie na tym forum.

Problemy z użytkowaniem

Jeżeli znalazłeś(aś) błąd w programie, usterkę lub literówkę. Coś co zawsze działało, nagle przestało lub jeżeli chcesz zgłosic problem z dostępem do programu lub konkretnej funkcjonalności, tutaj możesz opisac nam napotkany problem.

Budżet Domowy

Fora w tej kategorii wraz ze szczegółami wątków, postów, ostatni post

Propozycje rozbudowy usługi

Tutaj możesz zgłaszac swoje propozycje rozbudowy serwisu Budżet Domowy i aplikacji Budżet Domowy. Jeżeli potrzebujesz funkcji której nie ma w programie lub obsługi formatu importu, powiedz nam o tym na tym forum.

Promowanie serwisu

Dlaczego i jak promujemy korzystanie z serwisu Budżet Domowy. Informacje na temat prowadzonych promocji, współpracy. Pomysły na nowe akcje promocyjne serwisu i promowanie zarządzania finansami osobistymi.

Historia aktualizacji

Zobacz co nowego w programie Budżet Domowy. Historia aktualizacji programu, lista zmian w programie oraz komentarze programistów i użytkowników.

Produkty finansowe

Fora w tej kategorii wraz ze szczegółami wątków, postów, ostatni post

Konta bankowe

Najlepsze konta bankowe, rachunki oszczędnościowo-inwestycyjne, powiedz o znalezionych promocjach kont bankowych oraz swoich doświadczeniach w korzystaniu z różnych kont bankowych i współpracy z różnymi bankami.

Ubezpieczenia

Twoje opinie o najciekawszych i najgorszych ubezpieczeniach samochodowych, ubezpieczeniach mieszkaniowych i innych. Opisy nowości na rynku produktów ubezpieczeniowych. Informacje o możliwych zniżkach, znalezionych promocjach.

  • 0 wątków
  • 0 postów
  • Nigdy

Lokaty bankowe

Informacje o rynku lokat bankowych. Najatrakcyjniejsze lokaty bankowe w ofercie banków. Jeżeli znalazłeś(aś) ciekawy produkt, opisz nam szczegóły promocji lokat bankowych, porównania i informacje na temat warunków założenia lokaty.

Kredyty gotówkowe

Oferty kredytów gotówkowych. Szczegóły warunków udzielania, promocje i nowości na rynku kredytów gotówkowych. Jeżeli znalazłeś(aś) ciekawą ofertę kredytów gotówkowych, chcesz podzielic się swoją opinią, napisz na tym forum.

Kredyty hipoteczne

Zmiany i nowości na rynku kredytów mieszkaniowych. Najlepsze oprocentowania, najciekawsze warunki i procedury przyznawania. Informacje o walutach, spreadach, zmianach oprocentowania. Podziel się informacją o najnowszej ofercie.

Karty kredytowe

Opinie na temat aktualnie oferowanych kartach kredytowych, limitów, doświadczeniach z różnymi bankami i kartami oraz o nowościach na rynku. Podziel się informacją o najnowszej ofercie. Napisz o swoich doświadczeniach z konkretnymi kartami.

Inwestycje

Metody inwestowania pieniędzy, produkty inwestycyjne banków i instytucji finansowych. Opisz nowości na rynku produktów inwestycyjnych, różne metody inwestowania pieniędzy, ryzyko, stopy zwrotu i własne doświadczeniach w inwestowaniu.

Szybkie kredyty

Informacje i bieżąca oferta kredytów udzielanych na podstawie mimimum zabezpieczeń i formalności. Bieżące kredyty od ręki, kredyty na dowód i podobne oferty banków, instytucji finansowych i podobnych.

Kredyty samochodowe

Zmiany i nowości na rynku kredytów samochodowych. Najlepsze oprocentowania, najciekawsze warunki i procedury przyznawania. Informacje o walutach, zmianach oprocentowania. Podziel się informacją o najnowszej ofercie.

Statystyki forum

  • Wszystkich zarejestrowanych: 183
  • Ostatnio zarejestrowany: sweeter
  • Całkowita liczba wątków: 290
  • Całkowita liczba postów: 1,034

Aktualnie online ( 2 gości, 0 zarejestrowanych )Currently installed 6 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.