1

Wątek: statystyka miesiaca

Brakuje mi możliwości przejrzenia wybranego miesiąca pod względem planowanych i realnych wydatków bez konieczności otwierania każdej kategorii tak jak klikając na kategorie wyświetlają nam się wszystkie miesiące tak po kliknięciu na miesiąc powinny się wyświetlić wszystkie kategorie istotne w danym miesiącu. Poza tym wykres wykorzystania budżetu w danej kategorii działa nieprawidłowo - po wpisaniu wydatku w marcu mam już słupek wydatków w kwietniu i maju, a nawet w czerwcu. Pozdrawiam.

Odp: statystyka miesiaca

Istotnie, aktualnie statystyka jest bardzo prosta i dotyczy jedynie bieżącej kategorii, którą wybrano po kliknięciu Płatności. To jest dobre na początek, ale chciałoby się zobaczyć więcej. Główny ekran pokazuje kategorie których limity wykorzystujesz najbardziej, ale jest to w formie procentowej, nie graficznej.

Zauważ że w każdej kategorii masz dwa słupki. Tak działa planowanie: wartość planowana i wartość rzeczywista. Byćmoże mówisz o tym słupku który pokazuje zaplanowane (założone) wydatki? Te pokazują wartości dla każdego miesiąca. Domyślnie jest to ta sama wartość, ale możesz ją zmienić.

Budżet Domowy
Zarządzanie finansami online
http://www.budzetdomowy.pl

3

Odp: statystyka miesiaca

W niektórych miesiącach pomimo zaplanowanych wydatków nie ma żadnego słupka, a w niektórych są słupki realnych wydatków choć są to miesiące przyszłe.

Odp: statystyka miesiaca

Dzięki za zgłoszenie. Z tego co mi wiadomo, wykonaliśmy trochę prac nad tym wykresem. Wykresy generalnie leżą w centrum naszej uwagi, staram się rozmawiać w zespole podkreślając jak bardzo użytkownicy lubią wykresy w naszym programie. Z pewnością będziemy jeszcze nad różnymi rzeczami w tym zakresie pracować. Budżet Domowy to jest bardzo żywy organizm, chętnie usłyszę jeszcze: jak ten wykres teraz działa teraz u Ciebie?

Budżet Domowy
Zarządzanie finansami online
http://www.budzetdomowy.pl