1

Wątek: Millenium Visa

9,9%* - atrakcyjne oprocentowanie kredytu przez pierwsze trzy miesiące. 9,9%** - atrakcyjne oprocentowanie przez cały okres spłaty, gdy spłacasz zadłużenie z karty kredytowej wydanej przez inny bank. Minimum formalności przy ubieganiu się o kartę. Wypełniasz wniosek na stronie internetowej lub przychodzisz z dowodem osobistym do dowolnego oddziału Millennium. Jeżeli wnioskujesz o limit na Twojej karcie kredytowej w wysokości do 15 000 zł, nie wymagamy pisemenego zaświadczenia o zarobkach - wystarczy Twoja ustna deklaracja***.

Jeżeli posiadasz konto w Millennium, przyznany limit kredytowy może być jeszcze wyższy. Do 56 dni nieoprocentowanego kredytu jeżeli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą.

Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa dla zadłużenia wynikającego z transakcji bezgotówkowych wynosi 16,76%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

** Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa w przypadku spłaty zadżużenia karty wydanej w innym banku wynosi 12,05%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

*** Bank skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu potwierdzenia wysokości Twoich zarobków. W przypadku braku takiego potwierdzenia, wymagane będzie pisemne zaświadczenie o zarobkach.

Budżet Domowy
Zarządzanie finansami online
http://www.budzetdomowy.pl