1

Wątek: Podsumowanie roczne budzetu i nawigacja po programie

Witam,
Od dłuższego czasu przy korzystaniu z programu, brakuje mi podsumowania (w postaci tabeli) rzeczywistych dochodów i rzeczywistych wydatków z robiciem na poszczególne miesiące. Ta funkcjonalnosć wydaje mi sieniezbędna gdyż często jest tak że w jednym miesiącu na coś wydajewiece jw innym mniej  i najważniejsze jes, aby w dłuższym przedziale (np. roku lub zdefiniowanym przez siebie okresie) dokonać bilansu czyli podsumowania wszystkich dochodów (także  przecież tych "okazyjnych") ui wszystkich rzeczywistych wydatków.

Druga sprawa to kwestia nawigacji po programie: brakuje mi przycisku: "do wyższego poziomu" tak abym np. siedząc w jednej kategorii mogl bez problemu "chodzić" po podkategoriach.
Pzdr
Jacek

Odp: Podsumowanie roczne budzetu i nawigacja po programie

Podsumowanie znajduje się na głównym ekranie. Na dole tabeli kategorii masz podsumowanie każdego miesiąca uwzględniające zaplanowane saldo (podsumowanie budżetów każdej kategorii) oraz aktualne saldo (podsumowanie wprowadzonych do programu rzeczywistych dochodów i wydatków). Czy to odpowiada na Twoje pytanie?

Budżet Domowy
Zarządzanie finansami online
http://www.budzetdomowy.pl

3

Odp: Podsumowanie roczne budzetu i nawigacja po programie

Na stronie głównej jest: planowany bilans/pozostała kwota.
Dzięki tej funkcjonalności mogę co prawda kontrolować czy "dopinam" budżet, ale nie mogę sprawdzić ile faktycznie zarobiłem , a ile poniosłem wydatków w poszczególnych miesiącach. Chodzi mi o tabelę:
dochody:
wydatki:
Oczywiście chodzi o dochody/wydatki rzeczywiste.